Odkryj sekret młodej skóry - Zabiegi Secret RF DUO NOWOŚĆ W OFERCIE!

Secret RF DUO to pierwsze na świecie innowacyjne urządzenie łączące dwie technologie nieablacyje w jednym urządzeniu – radiofrekwencję mikroigłową z frakcyjnym laserem erbowo-szklanym o długości fali 1540 nm. Platforma jako, jedyna do tej pory, umożliwia wykonywanie standardowych zabiegów frakcyjnego mikroigłowania RF (odmładzanie, napięcie skóry, redukcja blizn, rozstępów), zastosowanie technik termokoagulacyjnych, wykorzystując elektrody igłowe pozwalające na zamykanie naczynek, leczenie trądziku czy podcinanie blizn oraz zastosowanie laseroterapii wzmagającej efekty terapii.

Technologie mogą działać indywidualnie lub w połączeniu, aby zapewnić odpowiednio dopasowane leczenie wszystkim pacjentom. W porównaniu ze standardowymi ablacyjnymi laserami frakcyjnymi, takie nowatorskie połączenie metod leczenia skutkuje znacznie wyższą jego efektywności, przy zachowaniu krótszego czasu rekonwalescencji.

Sekret DUO to idealna technologia do liftingu skóry, napinania i odmładzania oraz redukcji blizn i rozstępów. Może być stosowany na wszystkie rodzaje skóry i co ważne jest zabiegiem całorocznym. Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu a wraz z upływem kilku tygodni rezultaty nasilają się.

REZULTATY TERAPII:
🔸 nieablacyjny resurfacing – wygładzenie faktury skóry i poprawa jej kolorytu
🔸 redukcja zmarszczek
🔸 napięcie i zagęszczenie wiotkiej skóry (np. powieki, podbródek, szyja, biust, skóra nad kolanami)
🔸 termiczny lifting twarzy (zwiększenie napięcia skóry, poprawa owalu twarzy)
🔸 redukcja zmian zapalnych w trądziku
🔸 redukcja zanikowych blizn pourazowych i potrądzikowych,
🔸 redukcja rozstępów
🔸 leczenie popękanych naczynek

W październiku w ramach promocji urodzinowej 30% rabatu na zabiegi Secret RF DUO! Duże oszczędności, efekty spektakularne.

Odkryj sekret młodej skóry - Zabiegi Secret RF DUO NOWOŚĆ W OFERCIE!

W październiku w ramach promocji urodzinowej 30% rabatu na zabiegi Secret RF DUO!

 

Odmładzanie przez nakłuwanie - Dermapen 4.0
NOWOŚĆ W OFERCIE!

Dermapen to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach.

W naszej klinice stosujemy najnowszą wersję tego urządzenia: 4.0. Dermapen. To bardzo nowoczesna technologia, która bardzo efektywnie i efektownie poprawia wygląd skóry na całym ciele. Za największą zaletę zabiegów odmładzających z użyciem tego urządzenia uważa się precyzyjność.

Mechanizm działania zabiegu Dermapen Jest dwuetapowy, w zależności od długości igieł:

etap 1: ułatwienie transportu substancji aktywnych w głąb skóry, dzięki wytwarzaniu mikrootworów. Mikronakłuwanie jest promotorem przejścia transepidermalnego, dzięki czemu ułatwia i polepsza penetrację substancji aplikowanych na skórę.

etap 2: wywołanie naturalnej reakcji obronnej i indukowanie procesów naprawczych prowadzących do uwolnienia czynników wzrostu – biorących udział w procesie gojenia ran oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji białek.

Zabieg jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Można go wykonywać w każdym wieku, a lista przeciwwskazań nie jest zbyt długa. Do najpoważniejszych z nich należą choroby skórne, które powodują pojawianie się ran. W naszym gabinecie zawsze sprawdzamy, czy zabieg będzie bezpieczny dla danej osoby, jednak dla zdrowych osób nie stanowi on żadnego zagrożenia. Ponadto zabieg jest wykonywany w sterylnych warunkach, więc ryzyko skutków ubocznych jest znikome. Potwierdzają to opinie dermatologów.

Efekty zabiegu Dermapen:
🔸 spłycenie zmarszczek,
🔸 ujędrnienie, poprawę napięcia, jędrności i elastyczności skóry,
🔸 lepsze nawilżenie i odżywienie skóry,
🔸 zmniejszenie widoczności porów,
🔸 ujednolicenie struktury i kolorytu skóry,
🔸 redukcja blizn potrądzikowych,
🔸 zmniejszenie rozstępów (Dermapen można wykonywać na całe ciało),
🔸 naturalna stymulacja produkcji kolagenu
🔸 wspomagająco można też stosować Dermapen w leczeniu łysienia.

W ramach promocji urodzinowej SPECJALNA OFERTA: OSZCZĘDZASZ 400 zł.
Zabieg Twarz/szyja/dekolt w cenie zabiegu na samą twarz – 750 zł zamiast 1150 zł !

Bestsellerowy termolifting Zaffiro Z200
NOWOŚĆ W OFERCIE!

Zaffiro marki Neauvia Devices to nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu. Zaffiro łączy dwie zaawansowane technologie: podczerwień (INFRARED), oraz peeling wodny (SMARTHYDRO).

ŚWIATŁO PODCZERWONE
Unikalnym elementem tego urządzenia jest specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym, które wzmacnia emisję światła podczerwonego prowadząc do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem. Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien. Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób.

PEELING WODNY
Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie składników aktywnych do skóry, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu chłodzącego zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi.

Efekty zabiegu ZAFFIRO:
🔸 lifting
🔸 redukcja zmarszczek
🔸 ujędrnienie, zagęszczenie skóry
🔸 poprawa owalu
Efekt odmłodzenia skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a ostateczny – 3 do 6 miesięcy. Częstotliwość: Kuracja wymaga przeprowadzenia 1 do 4 zabiegów.

Teraz w ramach promocji urodzinowej aż 40% rabatu na pakiet 4 zabiegów!
Pakiet 4 zabiegów na twarz 2 400 zł zamiast 4 000 zł