BANDAŻE AROSHA

OFERTA MIESIĄCA - BANDAŻE AROSHA

Profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy Arosha niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających.

W skład zabiegu wchodzi::
🔸 szczotkowanie skóry przed zabiegiem
🔸 kwasowy peeling ciała – wygładza skórę, pozostawiając ją atłasową, stymuluje odnowę komórkową,
🔸 ampułka lub serum na punkty krytyczne,
🔸 bandaż termo-aktywny – owija ciało 14- metrowym “objęciem”, poprawiając mikrokrążenie
🔸 antycellulitowy masaż łącznotkankowy

Pojedynczy zabieg trwa 60 min, nie wymaga zmywania preparatu, wręcz jest to niewskazane oraz nie brudzą odzieży. Ponadto bandaż nie uciska skóry, a cały zabieg powoduje odprężenie ciała i umysłu.
W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy jeden z poniższych zabiegów

AQUA-DRAIN – to naturalny produkt oczyszczający i drenujący ciało, o właściwościach wyszczuplających i rewitalizujących. Ma wspomagać naturalny drenaż, usprawniając wymianę międzykomórkową i pozostawiając uczucie lekkości. Sól z Morza Martwego, która jest bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom ma za zadanie remineralizować i dotleniać.

SLIM-CEL to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. Zawarta w bandażach kofeina, wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana usprawnia proces lipolizy trójglicerydów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, zaś brązowa alga detoksykuje, usuwając metabolity oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów.

CEL-TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. W celu zintensyfikowania efektów zabiegu, bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, stymulując drenaż. Zawarte w bandażach: kofeina oraz brązowa alga wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Dla lepszych i trwalszych efektów zalecane jest seria 8 zabiegów

Skorzystaj z oferty miesiąca !

W marcu pojedynczy zabieg z bandażami AROSHA w cenie 210 zł – (zamiast 250 zł).

ZABIEG MIESIĄCA - INTRACEUTICALS REJUVENATE

Hit kosmetologii, nieinwazyjna metoda odmładzająca skórę, bazująca na technologii łączenia hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum, bogatym w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Zabieg wykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane w głąb skóry substancje bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, antyoksydanty oraz kompleksy witamin.

Intraceuticals Rejuvenate – Intensywny zabieg odmładzający.

🔸 Widocznie redukuje zmarszczki, bruzdy i linie.
🔸 Silnie nawilża, ujędrnia i znacząco poprawia teksturę cery.
🔸 Przywraca energię i naturalną promienność skórze szarej, zestresowanej i niedotlenionej.
🔸 Hamuje procesy starzenia poprzez redukcję wolnych rodników, zapewnia głęboką, długotrwałą równowagę wodną.
🔸 Idealny dla każdego rodzaju skóry.
🔸 Zalecana częstotliwość: Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię czterech-sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i może być powtarzany dwa razy w roku. Pojedynczy zabieg warto wykonywać przed szczególnymi wydarzeniami, w celu szybkiej rewitalizacji i odświeżenia skóry (Idealny zabieg bankietowy)

Intraceuticals jest tylko jeden, bo:

🔸 wszystkie serum w nim są porcjowane. Dlaczego? Formuły przeciwutleniaczy w tych serum dostosowano do różnych dróg ich absorpcji przez skórę. Witaminy młodości i anty-utleniacze w buteleczkach wielokrotnie otwieranych nie mają szans zachować się w postaci wyjściowej i ulegają degradacji.
🔸 jest nie tylko infuzją tlenową. Jest unikalną, niepowtarzalną metodą anty-starzeniowej pielęgnacji skóry, której jak dotąd nikomu nie udało się skopiować!
🔸 jako pierwszy znalazł sposób na przeniesienie kwasu hialuronowego w głąb skóry.
🔸 był pierwszą na rynku koncepcją odmładzania skóry z użyciem tlenu, rożnych hialuronianów i antyutleniaczy
🔸 jako pierwszy zastosował tlen hiperbaryczny w kosmetyce i wykorzystał go także do aplikacji oraz transportu składników aktywnych w głąb skóry.
🔸 tylko w jego koncepcji pielęgnacji podstawą jest budowa warstw hiauluronowych w skórze
🔸 stał się Zabiegiem Gwiazd światowego formatu.

Cena zabiegu miesiąca kwietnia: 440 zł (zamiast 490 zł)

CIESZ SIĘ DODATKOWYMI ZABIEGAMI GRATIS LUB EXTRA RABATAMI!

CIESZ SIĘ DODATKOWYMI ZABIEGAMI GRATIS LUB EXTRA RABATAMI!

Happy hours to niespodzianki przygotowane do zabiegów, które będą realizowane od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 - 15.00

  • poniedziałek: do każdego manicure – pielęgnacyjny zabieg na dłonie gratis: happy hands lub parafina
  • wtorek: do każdego zabiegu na twarz – henna z regulacją gratis
  • środa: vinci zabiegi na ciało – 20% rabatu
  • czwartek: do każdego masażu ciała – peeling całego ciała 50% taniej