ZABIEGI NA TWARZ

zabiegi na ciało

pielęgnacja dłoni i stóp

medycyna estetyczna

ginekologia plastyczna

depilacja

makijaż permanentny i wizaż

dietetyka

Witamy w Kalinie

Miejsce dla Twojego piękna, zdrowia i relaksu

word word word word
test2 test3 test4 test5 test6

Witamy w Kalinie

Miejsce dla Twojego piękna, zdrowia i relaksu

KLINIKA PIĘKNA „KALINA” to wyjątkowe miejsce stworzone dla klientów ceniących jakość, profesjonalizm i miłą atmosferę. Kompleksowo dbamy o urodę i dobre samopoczucie, oferując zabiegi na twarz, zabiegi na ciało i masaże, zabiegi kosmetologii hi-tech, medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej, depilację laserową, makijaż permanentny i wizaż, konsultacje i programy dietetyczne. Pracujemy na certyfikowanych urządzeniach i najlepszych markach kosmetycznych i medycznych, do dyspozycji klientów jest stały zespół ekspertów poszczególnych dziedzin.

DNI OTWARTE 26-27 pażdziernika

W ramach świętowania urodzin, zapraszamy na dni otwarte z medycyna estetyczna. Spotkania z naszymi lekarzami, bezpłatne konsultacje i zabiegi w specjalnych urodzinowych cenach.
Zobacz DNI OTWARTE 26-27 pażdziernika

Zabieg miesiąca – Dermaquest Pepytdowy - innowacyjny peeling o właściwościach botoksu, aplikowany również na okolicę oczu. Walka ze zmarszczkami bez igieł. Sprawdź promocyjną ofertę
Zobacz

Drugie Urodziny Kliniki

Zapraszamy do wspólnego świętowania! Przygotowaliśmy dużo niespodzianek i urodzinowych atrakcji. Sprawdź szczegóły (dadać odesłanie do aktualności)
Zobacz Drugie Urodziny Kliniki

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

OPIEKA EKSPERTÓW

BEZPŁATNE KONSULTACJE

PARKING

PŁATNOŚĆ KARTAMI

KREDYTOWANIE ZABIEGÓW

Nasi Klienci nas polecają

Opinie Klientów
Zadbamy o Twoje piękno, zdrowie i relaks